PAYLAŞ
MANİSA VALİSİ MUSTAFA HAKAN GÜVENÇER, KENDİSİNİ ZİYARET EDEN MİLLİ AEROBİKÇİLERE BİSİKLET HEDİYE ETTİ. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA)

İtalya’da gerçekleştirilen Aerobik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda dereceye giren Manisalı aerobik sporcuları Ayşe Begüm Onbaşı, Mehmet Ercoş, Deniz Şahin, Selin Sürüm ve Okay Arslan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti. Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, kendisini ziyaret eden milli aerobikçilere bisiklet hediye etti

MANİSA VALİSİ MUSTAFA HAKAN GÜVENÇER, KENDİSİNİ ZİYARET EDEN MİLLİ AEROBİKÇİLERE BİSİKLET HEDİYE ETTİ. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA)

İtalya’da gerçekleştirilen Aerobik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda dereceye giren Manisalı aerobik sporcuları Ayşe Begüm Onbaşı, Mehmet Ercoş, Deniz Şahin, Selin Sürüm ve Okay Arslan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti. Dereceye giren aerobikçileri makamında ağırlayan Vali Güvençer, sporculardan aldıkları başarılar hakkında bilgi aldı. Manisalıların kendileriyle gurur duyduğunu söyleyen Vali Güvençer, “Başarılar insanlara moral verir. Başarılı insanlar herkes için örnek olur. Manisalı’lar da canlarının sıkkınlığını sizin güzel haberlerinizi duydukça gideriyorlar.” dedi. Ziyarette konuşan Cimnastik Antrenörü Mehmet Ali Ekin ise alınan başarılarla birlikte Manisa’da cimnastiğin ilerlediğini belirterek, “Manisa’da cimnastik bambaşka bir yere geldi. Ayşe Begüm ve diğer sporcularımızla birlikte şu an çok güzel bir ivmedeyiz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz de destek veriyor.” dedi.

Konuşmaların ardından bir süre daha sporcularla sohbet eden Vali Güvençer, sporculara daha sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden temin edilen bisikletleri hediye etti. Ziyarette sporcuların yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Cimnastik Antrenörleri Gürkan Er ve Mehmet Ali Ekin de katıldı. SPOR SERVİSİ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here