PAYLAŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, takımdan ayrılması gündemde olan Quaresma ve Tolgay-Şener takasıyla ilgili konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Quaresma ve Tolgay Arslan’ın takımdan ayrılacağını açıkladı. Quaresma’nın yüzde 90 takımdan ayrıldığı söyleyen Güneş, Tolgay-Şener takasıyla ilgili ise ”Tolgay anlaşması olmuş” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli teknik adam, bu saatten sonra gelecek transferin takıma fayda sağlamayacağını düşündüğünü ve bunu da yönetime ilettiği bilgisini verdi. Güneş ‘Transfer istemediğimi yönetime ilettim. Enzo’nun bugün gitme ihtimali çok az yarına da yetişeceğini sanmıyorum.” dedi.

Şenol Güneş, gündemde olan Tolgay Arslan-Şener Özbayraklı takasıyla ilgili ise ”Tolgay anlaşması olmuş. Ben Şener ve Alper’in ikisini de tercih ederim ama oyuncuların anlaşmaları var. Aldığımız oyuncu, verdiğimiz oyuncudan daha fazla alırsa sıkıntı yaşarız.” açıklamasını yaptı. 

‘Beşiktaş’tan sonra çalışabileeceğim en iyi yer milli takım olur’

Güneş, sözleşmesinin uzatılacağı yönündeki haberler üzerine de “Bana yönetimden gelen resmi bir sözleşme teklifi yok ama böyle bir düşünceleri varmış. Henüz resmi olarak gelmedi. Şu anda kontratı konuşmanın bir anlamı yok. Yapıldığında oturur konuşuruz” dedi. 

Tecrübeli teknik adam, “Benim Beşiktaş’tan sonra çalışabileceğim en iyi yer milli takım olur” diye konuştu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here