PAYLAŞ

Manisa 1.Amator lig B Grubu’nda mücadele eden Salihlispor’un yıldız adayı oyuncusu Mehmet Karabacak, 2. Lig takımlarından Manisa Büyükşehir Belediyespor’a transfer oldu.

Yıllardır altyapıya verdiği önemle bir çok oyuncuyu profesyonel takımlara kazandıran Salihlispor önemli bir oyuncuyu daha Türk Futboluna kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor. Salihlispor’un yıldız adayı oyuncusu Mehmet Karabacak, 2. Lig takımlarından Manisa Büyükşehir Belediyespor’a transfer oldu.

Türkkan: “Hedefi olanları, hedefine ulaştırmak için çabalıyoruz”

Salihlispor Altyapı Koordinatörü Abdullah Türkkan, “futbola bizimle başlayan ve 7 yaşından beri takımımızda olan Mehmet Karabacak yetenekli ve özel bir oyuncudur. Futbol onun hayatının en önemli parçasıydı. Allah yolunu açık etsin çok iyi yerlere geleceğinden kuşkum yok. Bir çok yetenekli oyuncuyu alt yapımızda barındırıyoruz kısa zamanda onları da Türk Futboluna kazandıracağız.” dedi.

“Tam Bir Duran Top Ustası””

2006 doğumlu yıldız oyuncu Salihli Spor formasıyla bir çok gole imza attı. Mesafe tanımaksızın duran toplardan attığı harika gollerle takımına bir çok kupa kazandırdı.
Ayrıca bir çok profesyonel takımın katıldığı İzmir’ in en prestijli turnuvası olan Pınarbaşı Cup’ta üst üste 2 kez gol kralı olmayı başardı.

“Gençler Gelecektir”

“Antrenmanlarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz” diyen Türkkan, “Oyuncularımızı resmi lig, özel turnuvalar ve hazırlık maçları dahil ortalama 45-50 arası maç sayısına ulaşıyoruz. Amacımız Türk futboluna doğru hizmet etmektir. Salihli gençliğine ışık olmaya çalışıyoruz. Yetiştirdiğimiz oyuncularımızı iyi yerlerde görmek mutluluğumuzu kat kat artırıyor, dedi. Yıldız oyuncu Karabacak ise, “Yaşadığım mutluluğun en önemli sebebi olan Abdullah Türkkan hocama teşekkür ediyorum. Yol gösterdi, hep yanımda oldu bu günlerimin mimarı kendisidir, dedi. Ayrıca okul takımı hocam Mehmet Karakuş’a emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizleri asla unutmayacağım üzerimde hakkınız çok,” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here