PAYLAŞ

45SKOR ÖZEL / Grandmedical Manisaspor’da yaşanan sıkıntının son kurbanı 9 yıldır Manisaspor’da medya sorumluluğu yapan Numan Çalışkan oldu. Bil hassa Abdullah Mergen döneminde aşçısından, şoförüne, malzemecisinden çimcisine kadar birçok çalışan, maaş konularında yaşanan maddi kriz yüzünden kulüpten ayrılan. Çalışanların çoğu farklı brançlarda işlerine devam ederken kimisi servis şöfürlüğü yapıyor kimisi ise boyacılık yaparak hayatını idame ettiriyor. Grandmedical Manisaspor’da ayrılanlar kervanına 2009 yılından bu yana medya sorumlusu olarak görev yapan Sait Numan Çalışkan’da katıldı. Siyah-beyazlı Kulüpte uzun süredir devam eden mali sıkıntılardan ötürü görevinden ayrılan Çalışkan’ın, şimdilerde küçük sanayide simit-poğaça satarak, geçimini sağlıyor.

AHMET OMAK ŞÖFÖRLÜK YAPIYOR

Uzun yıllar Manisaspor’da şoförlük yapan ve Manisasporlu futbolcuları sağ salim deplasmana götürüp getiren ve Abdullah Mergen döneminde yaşanan maddi kriz yüzünden işi bırakan Ahmet Omak, fabrikaya servis çeken özel bir şirkette şoförlük yaparak hayatını sürdürüyor.

SAİT TÜRKAY BOYACILIK YAPIYOR

Manisaspor tribünlerinin yediden yetmişe tanıdığı isim olan ve siyah-beyazlı takımda amigoluk yapmasının yanı sıra ayrıyeten de alt yapıda malzemecilik yapan Sait Türkay’da Abdullah Mergen döneminin madurlarından. Yaklaşık 1.5 yıl önce işi bırakan Türkay, şimdiler de ise boyacılık yaparak geçimini sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here