PAYLAŞ

Manisa’da uzun yıllar basın sektörüne hizmet eden Bülent Dal’ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik. Bülent ağabeyimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır dileriz. Basın camiamızın başı sağ olsun.

Gazeteci Bülent Dal bugün akşam saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Dal’ın ani ölümü sevenlerini ve Manisa basın camiasını derinden üzdü. Bizde 45skor Ailesi olarak Merhum Bülent Dal’ın, silesi ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. Rabbim rahmet eylesin.

Bülent Dal için taziye mesajları yayınlandı. İşte o mesajlar;

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün; Manisa basının emektar ismi, kıymetli arkadaşımız Bülent Dal’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve Manisa basın camiasına başsağlığı ve sabır diliyorum.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik; Gazeteci Bülent Dal ağabeyimiz bugün akşam saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir. Ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Rabbim rahmet eylesin.

Manisaspor Kulübü; Manisa’da uzun yıllar basın sektörüne hizmet eden Bülent Dal’ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik. Bülent ağabeyimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır dileriz. Basın camiamızın başı sağ olsun.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here