PAYLAŞ

45skor ÖZEL / Spor Toto 1. Lig’de yaşadığı maddi imkansızlıklar yüzünden 2. Lig’e düşen Manisaspor’un Tarık Almış Spor Tesisleri’ndeki son durum içler acısıydı. Yanık çimler, koridorlardaki ölü böcekler, odaların pisliği, toplantı salonunun dağınıklığı ve havuzun kullanılmaz hale gelmesi, koskoca tesisin bakımsızlıktan ne hala geldiğini gözler önüne sermişti. Gerek Abdullah Mergen gerekse Gökay Budak’ın, Tarık Almış Spor Tesisleri’nde bir bakım yaptırmadıkları gözler önüne serilmişti.

Türk futboluna armağan ettiği yıldızlarla adından sıkça söz ettiren Manisaspor’un kullandığı Tarık Almış Spor Tesisleri’nin geçtiğimiz ay yapılan haberle son halini gözler önüne sermişti. Arda Turan, Hakan Balta, Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Caner Erkin, Zelenka, Holosko, Meduna gibi yıldızların zaman geçirip antreman yaptığı Tarık Almış Spor Tesisleri’nin son hali görenleri şaşkına çevirmişti. Yapıtığımız haber ses getirirken ulusal basında da bile yer almıştı. Basın mensuplarına Tesise davet ederek onlarla birlikte Tarık Almış Spor Tesislerini gezen yeni başkan Bülent Baygeldi ve basın mensupları gördükleri karşısında adeta şok olmuşlardı. Yanık çimler, koridorlardaki ölü böcekler, odaların pisliği, toplantı salonunun dağınıklığı ve havuzun kullanılmaz hale gelmesi, koskoca tesisin bakımsızlıktan ne hala geldiğini gözler önüne sermişti. Gerek Abdullah Mergen gerekse Gökay Budak’ın, Tarık Almış Spor Tesisleri’nde bir bakım yaptırmadıkları görülmüştü. Başkan Bülent Baygeldi, temizliğin en kısa sürede yapılması ve biran önce eksiklerin giderilmesi için talimat vermişti.

1 AY SONRA HERŞEY DEĞİŞTİ

Tesisleri basın mensupları ile gezdiği süreçte basın mensuplarından 1 ay süre isteyen ve 1 ay sonra bu tesisi tanıyamayacaksınız diyen Başkan Bülent Baygeldi ve yönetici arkadaşları, sözünü tuttu. Yanık çimler giderildi, koridorlardaki ölü böcekler ilaçlanarak temizlendi, odaların pisliği taraftar ve personelin iş birliği ile temizlendi, adeta küf tutun ve yosun bağlayan havuz eski haline döndü. İşte farkı ortaya çıkardık.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here