PAYLAŞ

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Cumartesi günü kendi sahasında 24 Erzincanspor ile karşılaşacak olan Turgutluspor’u ziyaret etti. Kulüp binasında yönetim, futbolcu ve teknik heyet ile bir araya gelen Başkan Akın, futbolculara tatlı ikramında bulunarak zorlu karşılaşma öncesinde başarılar diledi. Çetin Akın ayrıca Turgutluspor’lu futbolculara zorlu maç öncesi prim dopingi yaptı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın 3. lig 3. grupta mücadele eden Turgutluspor’u ziyaret etti. Sahasında karşılaşacağı Anagold 24 Erzincanspor maçı öncesi kulüp binasında kulüp başkanı Hakan Sezer, teknik direktör Ahmet Duman ve futbolcular ile bir araya gelen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın futbolculara tatlı ikramında bulundu. Çetin Akın futbolculara deplasmanda kazanılan Halide Edip Adıvar maçının primlerini dağıttırdı.

Maç öncesi futbolculara başarılar dileyen Başkan Akın “Turgutluspor kentimizin takımı. Şuanda 3. ligde mücadele ediyor. Ama önümüzdeki yıllarda Turgutluspor’u layık olduğu yerlere getirmek için mücadelemizi sürdüreceğiz. Ben de futbolu çok seven biriyim. Urganlıspor’u 4 yılda 4 lig atlatarak BAL ligine kadar taşımayı başararak Türkiye tarihinde çok önemli bir başarı elde ettik. Turgutluspor’un başarısı için elimizden geleni yapacağız. Bundan sonraki süreçte hiç bir alacağınız kalmayacak. Kulüp Başkanımız Hakan Sezer de sezon sonuna kadar bizlerle olacak. Diğer alacaklarınız da en kısa sürede ödenecek bunun garantisi Çetin Akın’dır. Turgutluspor başarılı olması lazım. Ben çok iddialı bir adamım. Hangi işe girdiysem bir iddia ortaya koymuşumdur. Bundan sonrada Turgutluspor’un hedefi değişmiştir. İnşallah daha üst liglerde başarı yakalayarak bu süreci taçlandıracağız. Cumartesi günü karşılaşacağınız 24 Erzincanspor karşılaşmasında da sizlere güveniyorum, 3 puan alacağınıza da inanıyorum” dedi.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here