PAYLAŞ

Manisa 1. Amatör Lig B Grubu’nda zirve hesapları yapan 6 puanlı Akgünspor ile 4 puanlı Murat Germen Spor Kulübü, pazar günü Ertuğrul Dilek Spor Tesisleri’nde saat 16.00’da kozlarını paylaşacak. İki takımında mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağı karşılaşmada, iki takımın teknik direktörü önceliğin fair-play olduğunu ve Manisa’ya yakışır bir şekilde maç oynayıp, izleyenlerin büyük keyif almasını temenni ettiler.

“HEDEFİMİZ İYİ FUTBOL”

Kulüp olarak asıl amaçlarının Manisa futboluna hizmet etmek olduğunu belirten Murat Germen teknik sorumlusu Apdul Muttalip Yıldrım, “Bizim kulüp olarak önceliğimiz Manisa futboluna başarılı oyuncular kazandırmak. Yarışmacı bir kulüpten ziyade yetiştirici bir misyonumuz var. zaten grubumuzda en genç oyuncuları oynatan takımız. Ama bu ligde oynadığımız maçlara kazanmak için çıkmayacağız anlamına gelmez. Pazar günü zor bir rakiple zor bir karşılaşma oynayacağız. Sahayada kazanmak için çıkacağız ve 90 dakika bunun için mücadele edeceğiz.” dedi.

“GENÇ BİR TAKIMLA OYNAYACAĞIZ”

Akgünspor Teknik sorumlusu Arda Erpolat ise, ligin en genç kadrosuna sahip olan Murat Germen ile zorlu bir maça çıkacaklarını belirterek, “Ligde en genç kadro ile mücadele eden Murat Germen ile zorluk derecesi yüksek bir karşılaşma oynayacağız. Hedefimiz hem 90 dakika sonunda sahadan galibiyetle ayrılıp, yolumuza kayıpsız devam etmek hem de maçı izleyenlere keyifli bir müsabaka izletmek. Ayrıca rakibimize alt yapıya verdiği önemden dolayı saygımız çok büyük.” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here