PAYLAŞ

Manisa Süper Amatör Lig b Grubunda mücadele eden ve normal sezonu grubunda 2.sırada bitirerek Play-Off oynamaya hak kazanan Yunusemre Belediye Spor Futbol Takımının Bölgesel Amatör Lige çıkmak için oynayacağı Play-Off müsabakalarının tarihleri ve programı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu binasında Federasyon Temsilcileri ile kulüp yöneticileri arasında yapılan toplantının ardından belli oldu. Play-Off ta Alaşehir Belediye Spor, Kula Belediye Spor, Sanayi Spor ile mücadele edecek olan Yunus Emre Belediye Spor Bölgesel Amatör Lige yükselme mücadelesi verecek.

İLK MAÇ MANİSA SANAYİSPOR İLE

Toplantıda yapılan fikstür çekimine göre Yunusemre Belediyespor Play-Off grubunda ilk hafta maçında 17 Mart Pazar Günü Saat 14:00 de Manisa Sanayispor’ u konuk edecek. Çift Devreli Lig Usulüne göre 4 takım arasında oynanacak müsabakalar sonucunda grubu 1.sırada bitirecek takım doğrudan Bölgesel Amatör Lige yükselirken, 2. Sırada yer alacak takım Play-Out müsabakası oynamaya hak kazanacak veya Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Manisa Takımlarının ligdeki sıralamasına göre doğrudan Bölgesel Amatör Lige yükselme hakkını elde edecek.

BAŞKAN ALKAN, “HEDEFİMİZ BAL LİGİ”

Yunusemre Belediye Spor Kulübü Başkanı Arif Alkan; “Öncelikle Play-Off da mücadele edecek tüm takımlara başarılar dilerim. Normal sezonun bitmesinin ardından artık takım olarak tamamıyla Play-Off maçlarına kilitlendik. Sezon başında koyduğumuz şampiyonluk hedefine ulaşmak için çok önemli maçlar oynayacağız. İnşallah tekrardan Bölgesel Amatör Lige yükselmek istiyoruz.” dedi.

İŞTE YUNUSEMRE BELEDİYESPOR’UN PLAY-OFF PROĞRAMI

1 Hafta; Yunusemre Belediyespor-M.Sanayispor 17 Mart Pazar saat;14.00

2. Hafta; Kulaspor-Yunusemre Belediyespor 24 Mart Pazar saat;14.00

3. Hafta; Yunusemre Belediye-Alaşehir Belediye 29 Mart Cuma saat;14.00

4. Hafta; M.Sanayispor-Yunusemre Bld 6 Nisan Cumartesi saat 14.00

5. Hafta; Yunusemre Belediyespor-Kulaspor  14 Nisan Pazar saat 14.00

6. Hafta; Alaşehir Bld-Yunusemre Belediyespor 21 Nisan Pazar saat 14.00

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here