PAYLAŞ

Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta mücadele eden ve ligde istediği sonuçları alamayan Yunusemre Belediyespor’da harteketli saatler yaşanıyor. Geride kalan 6 haftada 5 puan toplayan ve puan tablosunda 12. Sırada yer alan Yunusemre Belediyespor’da yönetim teknik patron Selam Alkış’ın istifasını istediği ve Alkış’ın bu isteğe ilk önce olumsuz cevap verdiği öğrenildi. Yaşanan bu gelişme sonrası Kulüp Başkanı Arif Alkan’ın istifa kararı aldığı ve araya giren yöneticilerle yapılan görüşme sonrası Alkan’ın bu kararından vaz geçtiği öğrenildi. Alkan ve yönetiminin, teknik direktör Selam Alkış’ın son durumu hakkında toplantı yaptığı ve bu toplantı sonrası Alkış’a son kararın iletildiği öğrenildi.

SELMAN ALKIŞ İSTİFA ETTİ

Yaşanan bu gelişmeler sonrası Yunusemre Belediyespor Teknik sorumlusu Selman Alkış, istifa ettiğini yönetime iletti. Sosyal paylaşım sitesinden istifa ettiğini açıklayan Selman Alkış, “Yunusemre Belediyespor’daki görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bu konuyla gerekli açıklamayı yapacağım.” dedi. Yaşanan bu gelişmeler sonrası harekete geçen Yunusemre Belediyespor Yönetimi, hoca arayışlarına başladı.

YENİ GENEL KAPTAN TANER ÇİÇEK

Selman Alkış’ın istifası sonrası mavi-beyazlı kulüpte yönetim anlamında da değişiklikler oldu. Arif Alkan Başkanlığındaki Yunusemre Belediyespor’da Genel Kaptanlık görevini yürüten Yılmaz Korap görevinden ayrılırken, Korap’ın yerine Taner Çiçek getirildi. Öte yandan Levent Holinar ve Ramazan Beydili süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here