PAYLAŞ

“EN BÜYÜK EMEK ÇALIŞANLARIMIZIN”

Hizmet-İş Sendikası’nın düzenlediği dayanışma toplantısında konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, belediye çalışanlarına teşekkür etti. “Projeleri hayata geçirmede en büyük emek çalışanlarımızın” diyen Başkan Çerçi, Yunusemre Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu söyledi.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Hizmet-İş Sendikası’nın Anemon Otel’de düzenlediği dayanışma toplantısında sendikalı belediye çalışanlarıyla bir araya geldi. Toplantıya Başkan Çerçi’nin yanı sıra AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanvekili Hüseyin Öz, Manisa Şube Başkanı Turan Karafil, AK Parti Yunusemre İlçe Fatih Katıöz, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Buğra Çelikkanat, belediye meclis üyesi adayları, belediye başkan yardımcıları ve sendika üyeleri katıldı. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Turan Karafil, ilk toplu iş sözleşmelerinden birini Yunusemre Belediyesi ile imzaladıklarını belirterek çalışanlarını gözeten Başkan Çerçi ve ekibine teşekkür etti.

BAŞKAN ÇERÇİ’DEN BELEDİYE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

Toplantıda belediye çalışanlarına seslenen Başkan Çerçi, yapılan hizmetlerde en büyük emeğin çalışanların olduğunu söyledi. “Birlikte ilçemize güzel projeler kazandırdık” diyen Belediye Başkanı Çerçi konuşmasında, “5 yıl önce kurulan bir belediye olarak hiçbir zorluğu bahane etmeden gayretle çalıştık. Geriye dönüp baktığımızda pekçok köklü belediyenin yapamadığı projeleri hizmet süremize sığdırdığımızı görüyoruz. Tabi bu projelerde en büyük emek sizlerin. Bu anlamda hepinize teşekkür ediyorum. Birlikte bu şehre hizmet etmeye gayret gösterdik. Vatandaşımızın teveccühüyle hizmete devam etmek istiyoruz” diye konuştu. Toplantıda  AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanvekili Hüseyin Öz de konuşma yaparak sendikal örgütlenmenin önemini anlattı. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here