PAYLAŞ

Büyük bir maddi kriz içerisinde olan ve her geçen gün çıkmaza giren Grandmedical Manisaspor’a destek her geçen gün çığ gibi büyüyor. Manisa esnafı erzak yardımında bulunurken, şehrin önde gelenleri ise takımın ağır masraflarını karşılıyor. Son olarak Elazığ’a gidiş yol masraflarını AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, otel masraflarını Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi karşılarken, hafta sonu deplasmanda Adana Demirspor ile oynanacak olan maç öncesi bir destek daha geldi. Her zaman Manisaspor’un yanında olan ve verdiği destekle alkış alan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, birkez daha Manisaspor’un zor gününde yanında oldu. Manisaspor yönetimi, Adana Demirspor maçı öncesinde Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in desteğiyle moral buldu. Kulübün içinde bulunduğu duruma kayıtsız kalmayan Başkan Çelik, Adana deplasmanı öncesi harekete geçerek, takımın uçak biletlerini aldı.

BERK MERSİNLİ’DEN MADDİ DESTEK

Sadece uçak bileti ile bitmeyen Adana Demirspor maçının geliş gidiş masraflarını da Ak Parti İl Başkanı Berk Mersinli ve arkadaşlarının karşıladığı öğrenildi. Gücünün yettiği kadar maddi destekte bulunan Mersinli’nin, kalan günlerde de desteğe devam edeceği belirtildi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli’nin desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür eden kulüp başkanı Gökay Budak, “Zor günümüzde yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Ömer Başkana da Berk Başkana da verdikleri destekten dolayı sonsuz teşekkürler.” Dedi.

Adana Demir deplasmanının ardından Manisaspor’un uzun yol çilesi bitiyor. Yönetimin, Altınordu ve Balıkesirspor deplasmanlarında uçak gibi sorunu kalmayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here