PAYLAŞ

Turgutluspor ilk yarıda yaptığı teknik adam değişikliği ile zirve yarışına ortak oldu. Kırmızı siyahlılar 17 maçta elde ettiği 27 puanla ilk yarıyı 5’nci sırada tamamladı.

TFF 3.lig 3.grup temsilcisi Turgutluspor ilk yarıda 2 teknik adamla çalıştı. Lige Erdal İşkar ile başlayan kırmızı siyahlılar İşkar yönetiminde istediği sonuçlar elde edemedi ve 6’ncı haftada yolları ayrıldı. İşkar’ın ardından takım deneyimli teknik direktör Ahmet Duman’a teslim edildi. Turgutluspor, Ahmet Duman ile büyük bir çıkış yakaladı ve ilk yarıyı play off hattında tamamladı.

Erdal İşkar döneminde 6 maçta 1 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 2 beraberlik elde ederek 5 puan toplayabilen Turgutluspor ligin 14’ncü sırasında yer aldı. Duman takımın başına 7’nci haftada geçti ve o periyotta kırmızı siyahlılar 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet alarak 22 puan topladı ve ilk yarıyı 5’nci sırada noktaladı.

Kırmızı siyahlılar ligin ilk yarısında 8 galibiyet, 3 beraberlik ve 6 mağlubiyet elde ederek 27 puan topladı. Turgutluspor 17 maçta 24 gol atarken kalesinde 18 gol gördü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here