PAYLAŞ

Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Bergama Belediyespor’u mağlup edip şampiyonluğunu matematiksel olarak garantilemek isteyen Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yaklaşan maç öncesinde Ali Öztürk, Olcay Turhan, Mehmet Kuruoğlu ve Oğuzhan Yazıcı, teknik heyet ve takım arkadaşlarına balık ziyafeti çektiler.

Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı maçta Bergama Belediyespor engelini kayıpsız geçip matematiksel olarak şampiyonluğunu garantilemek isteyen Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarısındaki en büyük etkenlerinden bire de takım içerisinde oluşan mükemmel aile ortamı. Deplasmanda oynanacak olan Bergama Belediyespor maçı öncesinde takım kaptanı Ali Öztürk, Olcay Turhan, Mehmet Kuruoğlu ve Oğuzhan Yazıcı,  teknik heyet ve takım arkadaşlarına balık ziyafeti çekerek birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediler.

ÖZTÜRK, “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Bu sezon attığı gollerle takımını sırtlayan takım kaptanı Ali Öztürk, Pazar günü oynanacak olan zorlu maç öncesinde birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediklerini söyleyerek, “Çok çalışarak bu günlere geldik. Başarımızdaki en büyük etkenlerden biriside takım içerisinde oluşan müthiş birlik ve beraberlik. Artık işin sonuna geldik. Pazar günü deplasmanda karşılaşacağımız Bergama Belediyespor maçını kazanıp Manisa’ya şampiyon olarak dönmek istiyoruz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here