PAYLAŞ

Sezonun ilk yarısını 37 puanla zirvede tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da ligin ikinci yarısında herkesin gözü golcü oyuncu Tayyip Kanarya ve kaleci Yusuf Balcıoğlu’nda olacak. Bu ikilinin ikinci yarıdaki performansı şampiyonluk yolunda yeşil-beyazlı ekip için büyük önem taşıyor. Manisa ekibinde, yine aynı çatı altında birleşen iki eski takım oyuncusu olan forvet Tayyip Kanarya atacak, kaleci Yusuf ise tutacak

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da herkesin gözü ligin ilk yarısında takıma önemli katkılar sağlayan kaleci Yusuf Balcıoğlu ve yeni transfer golcü Tayyip Kanarya’da olacak. Daha önce Kayseri Ercİyesspor’da forma giyen ikili, ikinci yarı Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarısı için mücadele edecek. Performansıyla takımın ilk yarıyı zirvede tamamlamasını sağlayan isimlerin başında gelen kaleci Yusuf’a, ikinci yarıda da büyük işler düşecek. Sezonun ilk yarısını Kastamonuspor 1966’da geçiren golcü oyuncu Tayyip, Antalya kampında oynanan 2 hazırlık maçında gerek attığı gollerle gerekse sergilediği futbolla geçer not aldı.

İLK YARININ GİZLİ KAHRAMANI

Şampiyonluk hedefiyle sezona başlayan Manisa ekibinde 3.haftada kaleyi Ersel’den kapan Yusuf Balcıoğlu’da ilk devrede inanılmaz bir performans ortaya koydu. Kalesini üst üste 6 maçta gole kapatan Yusuf, ligde 15 maça çıktı. 15 müsabakanın 9’un da kalesinde gol görmeyen 25 yaşındaki file bekçisi, ilk yarının gizli kahramanları arasındaydı.

TAYYİP KANARYA; ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Manisa Büyükşehir Belediyespor için ilk yarıda olduğu gibi, ikinci yarıda şampiyonluk hedefinde bu iki ismin sergileyeceği performans büyük önem taşıyacak. Yeşil-beyazlı ekipte mutlu sona ulaşmak istediğini ifade eden golcü oyuncu Tayyip, “Kayseri Erciyes’de olduğu gibi şimdi Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarısı için, Yusuf kardeşimle birlikte ter dökeceğiz. Takımı Yusuf’dan dolayı ilk yarıda takip etmiştim. İlk yarıda oldukça başarılı bir performans sergilediler. Bu başarıda herkesin emeği var. Ligin ikinci yarısında takım arkadaşlarımızla birlikte Manisa Büyükşehir Belediyespor’u ligde hak ettiği yere 2.Lig’e taşımak için kararlıyız. Manisalıları ligin ikinci yarısında daha fazla tribünlere bekliyoruz” diye konuştu.

YUSUF BALCIOĞLU; TAYYİP KALİTESİNİ KONUŞTURDU

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı file bekçisi Yusuf Balcıoğlu, “Tayyip kalitesini kanıtlamış bir oyuncu. Kayseri Erciyes’ten sonra Manisa Büyükşehir Belediyespor forması altında mücadele edeceğiz. Takımımıza Ali abi ile faydalı olacağının sinyallerini kampta oynadığımız 2 maçta gösterdi. Tayyip’in de dediği gibi, Ligin ikinci yarısında takım arkadaşlarımızla birlikte Manisa Büyükşehir Belediyespor’u ligde hak ettiği yere 2.Lig’e taşımak için kararlıyız. Bunun için takım içindeki herkes canla başla mücadele edecek. ERHAN KASIRGA (Manisa’da Güne Bakış)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here