PAYLAŞ

Zor günlerden geçen ve tesislerinde elektrik, su ve doğalgazı kesik olan Manisaspor, sosyal medyada gündem oldu. Birçok farklı takım taraftarı Manisaspor’un düştüğü duruma üzülürken, tepkilerini dile getirdiler. İşte o tepkiler;

Mehmet Argun (@MehmetArgun19)

Proje takımlarınız, planlarınız, oyunlarınız batsın! Türk futboluna değerli yetenekler kazandıran Manisaspor, belki daha nicelerini mum ışığında, soğuk odalarda eğitmeye çalışıyor. Eriyor, tükeniyor, yok oluyor. Koskoca bir çınar göz göre göre çürüyor. Yazıklar olsun. #Manisaspor

Hayati Yavuz (@hayati4554)

 Bu Ateş belki söner ama bizim içimizdeki Ateş asla sönmez.#Manisaspor

GözGöz TV @GozGozTv

Bu zamanları en iyi biz biliriz. Ebedi dost Manisaspor’un bu zor günleri atlatmasını ve tekrar hak ettiği liglere dönmesini diliyor, Manisa halkına ve Manisaspor camiasına kulüplerine sahip çıkma çağrısında bulunuyoruz.

MUHAMMET HUZEYFE @MuhammetHuzeyfe

Manisaspor’u bu hale getirenler hesap versin! Ülkeye o kadar genç yetenek katmış hizmet etmiş bir kulüp, bu kadar kolay harcanamaz.

Erzurumspor.Net @Erzurumspor_Net

ÜZÜLDÜK,HÜZÜNLENDİK #Manisaspor’un düştüğü durum,çok üzücü.Benzer şeyleri yaşayan bizleri de ziyadesi ile hüzünlendirdi.. ERZURUMSPORUMUZ’un benzer durumlar yaşadığı ve sonunda kapısına kilit vurularak kapandığı yıllar aklımıza geldi nedense .

EGEDENSPOR @egedenspor

Vah Manisaspor vah.  Vah türk Futbolu!

Mutlu Yılmaz @mutluyilmazca

Yazık! Manisaspor’un şu düştüğü duruma insan ne diyeceğini bilemiyor. Elektrik olmadığı için karanlıkta çalışıp, ateş yakarak ısınıyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here