PAYLAŞ

Şampiyonluk coşkusunu tam anlamıyla yaşayamadan ortaya çıkan yönetim krizi ve maddi kaynak krizi şampiyonluk mutluluğunu tedirgin bir bekleyişe bıraktı.

20 yıllık profesyonellik özlemi, 7 senelik bölgesel amatör lig mücadelesi sonunda gelen şampiyonluk tüm Soma’yı sevince boğdu. Fakat bugün gelinen noktada maddi kaynak krizi, yönetim krizi gün geçtikçe Somalıları daha fazla tedirgin eder hale geldi.

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI…

20 yıllık emeğin heba olmaması ve futbolu, Somaspor’u çok seven Somalılar için Soma’daki tüm spor camiasına, siyasi partilere ve Soma’da iş yapan şirketlere, firmalara çağrı yapıldı. İşte yapılan o açıklama; “Hepimiz bir olursak, hep beraber taşın altına elimizi koyarsak futbolla yatıp kalkan bu şehrin takımını, Somasporumuzu çok daha iyi yerlere getiririz. Unutulmamalıdır ki Soma’nın takımı Somaspor’un başarılı veya başarısız olmasında bu şehirde yaşayıp futbolu seven herkesin, bu şehrin kaynaklarını kullanıp para kazanan tüm firmalarımızın, bu şehrin insanından oy alan tüm siyasi partilerimizin sorumluluğu vardır…”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here