PAYLAŞ
dav

Yaklaşık 485 üyesi bulunan Manisa Tüfad olağan genel kurula gidiyor.29 Yıllık Başkan Tekin Tatlıcıoğlu’nun aday olmayacağı seçimde aday olan Özer Şenoğlu, “Tekin başkanımızın bıraktığı yerden yönetimimizle dürüstlük ilkeleri çerçevesinde çıtayı daha yukarıya çıkarmaya çalışacağız. “dedi.

Türkiye Futbol Antrenörleri(Tüfad) Manisa Şubesi Olağan Genel Kurulunu. 30 Temmuz 2018 ‘de Manisa Öğretmenevinde yapacak. Seçimde Özer Şenoğlu ve Mehmet Dağdelen aday olarak seçime girecek.

ŞENOĞLU” YENİ PROJELERLE ÇITAYI DAHA DA YÜKSEĞE ÇIKARACAĞIZ”

Özer Şenoğlu 24 yıldır Tekin Tatlıcıoğlu yönetimde yer aldığını, 2.başkan olarak görev yaptığını, başkanlığa aday olduğunu ifade ederek” Yönetimin aldığı kararla Pazartesi günü yapılacak olan olağan kongrede göreve talibim. 1994 yılından beri bu yönetimle beraber görev alıyorum.  Yönetim kurulunda 3-5 değişiklik yaparak Tekin başkanımızın bıraktığı yerden dürüstlük ve doğruluk çerçevesinde yönetimimizle yeni projelerle çıtayı daha yukarıya çıkarmaya çalışacağız.” dedi.

TATLICIOĞU ADAY OLMUYOR

Yaklaşık 485 üyesi bulunan Manisa Tüfad’da başkanım Tatlıcıoğlu seçim ile ilgili olarak  “29 yıllık başkanım. Sağlık sorunlarım nedeniyle tekrar aday olmayacağım. Olağan genel kurulumuzu yapacağız. Türkiye Futbol Antrenörleri Manisa Şubemizin Olağan Genel Kurulu 30Temmuz 2018 Pazartesi saat 20.00 Manisa Öğretmen evi konferans salonunda yapılacak. Manisamıza hayırlı olsun.” dedi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here