PAYLAŞ

Selendi Belediyespor futbolcuları Selendi Belediye Başkanı Eczacı Nurullah Savaş’a Selendi Belediyespor forması hediye ettiler.

Selendi Belediyespor Başkanı Ahmet Ertuğrul ve takım kaptanı Çağdaş Fidan ile birlikte Selendi Belediye Başkanı Eczacı Nurullah Savaş ı makamında ziyaret eden Selendi Belediyespor’lu futbolcular yeni yaptırmış oldukları arkasında Nurullah Savaş 45 U yazan Formayı hediye ederek Takıma desteklerinden dolayı Başkan Savaş a teşekkür ettiler.

Sohbet ortamında geçen ziyarette konuşan Başkan Savaş, ”Selendi Belediye spor Kulüp Başkanımız Ahmet Ertuğrul ve takım kaptanımız Çağdaş Fidan eşliğinde futbolcularımızı makamımızda ağırladık.

Takımımıza kazandırmış olduğumuz formalarımıza teşekkür amaçlı ziyarette bulunan kulübümüz, bizleri de unutmayarak şahsıma yaptırılan formamızı takdim ettiler.

Ben bir kez daha futbolcu evlatlarımızın başarılarının devamını diler kalan maçlarında üstün başarılar dilerim” dedi.

Geçtiğimiz Pazar günü oynanan ve Selendi Belediyespor’un 4-1 galibiyeti ile sonuçlanan Salihligücü maçına da değinen Selendi Belediye Başkanı Eczacı Nurullah Savaş,”Manisa 1. Amatör küme C Grubunda mücadele eden takımımız; Selendi Belediyespor, ligin ikinci devresine Salihligücü Spor maçında ki aldığı galibiyetle başladı.

Büyük bir coşku ve heyecan içinde geçen maçta takımımız oynadığı güzel futbol ile sahadan 4-1′ lik skorla ayrılarak bizleri çok mutlu ettiler.

Özverili mücadeleleri, gün geçtikçe artan performansları ile kısa zamanda üst sıralara tırmanan takımımızın başarılı performansları için Belediyespor yönetimimizi, teknik heyetimizi ve en önemlisi futbolcu kardeşlerimi bir kez daha tebrik eder, her zaman yanlarında olmaya devam edeceğimi belirtir, kalan maçlarda üstün başarılar dilerim” diye konuştu

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here