PAYLAŞ

Salihli Belediyespor bünyesinde geçen yıl açılan ve aldığı galibiyetlerle Salihli’yi başarıyla temsil eden 19 yaş altı Genç Hentbol Takımı Manisa genelinde düzenlenen müsabakalarda oynadığı maçları kazanarak il şampiyonu oldu.

Aldığı galibiyetle Türkiye Şampiyonası’nda Manisa’yı temsil edecek olan genç takım, grubunda Türkiye birincisi olmayı hedefliyor. Yaş ortalaması 17 olan Türkiye liglerinin en geç takımı olma ünvanına sahip Yıldız Hentbol Takımı Manisa ikincisi oldu. Bu sezon katıldığı 2. Ligde başarılı maçlar oynayan Hentbol A Takımı 24-25 Mart tarihlerinde Eskişehir ilinde play-out müsabakalarına katılarak sezonu kapatacak. Yıldız Takımı sporcuları play-out müsabakalarında başarılı olmak ve yeni sezonda THF 2. Liginde mücadele etmek için tüm hazırlıklarını tamamladı. Yıldız ve Genç Hentbol Takımlarını başarılı bir sezon geçirmelerinden dolayı tebrik eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, sezonun son önemli maçlarında başarılar diledi.

Salihli Belediyespor Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Yasin Nişli de şampiyon olan oyuncularını tebrik ederek, kendilerine sahip çıkan Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here