PAYLAŞ

Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nün düzenlediği Basketbol Turnuvası’nda heyecan yarın oynanacak olan maçlarla başlayacak. Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan günün ilk maçlarında Bornova Belediyesi- Bursaspor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor- Selçuklu Basketbol takımları kozlarını paylaşacaklar. Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı arasında oynanacak olan mücadele yarın akşam saat 18.00’de başlayacak. Turnuva maçlarında heyecan Atatürk Spor Salonu’nda yaşanacak.

Geçtiğimiz sezon Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nde mutlu sona ulaşan ve adını Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’ne yazdırarak, Manisa’da basketbol sporuna yeni bir heyecan getiren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un dev adamları, Atatürk Spor Salonu’nda yarın başlayacak olan turnuvada taraftarlarının huzuruna çıkacak. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ev sahipliği yapacağı turnuvada Türkiye Erkekler Basketbol 1. Lig takımlarından Bursaspor, Selçuklu Belediyesi Basketbol takımı ile birlikte Türkiye Erkekler Basketbol 2. Lig takımlarından Bornova Belediyesi takımları mücadele verecek. 12 Eylül Çarşamba günü başlayacak olan turnuva maçlarında heyecan 14 Eylül Cuma günü sona erecek.

Şıktaşlı, “ Tüm Basketbol Severleri Turnuva Maçlarına Bekliyoruz”

2018-2019 sezonunda Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da turnuva maçları öncesinde hazırlıklar bugün yapılan antrenmanla tamamlandı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ev sahipliğinde Selçuklu Belediyesi Basketbol, Bornova Belediyespor ve Bursaspor takımlarının yer alacağı turnuva maçları öncesinde açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediyespor Asbaşkanı Orkun Şıktaşlı, “ Yeni sezon öncesinde yaptığımız takviyelerle kadromuzu güçlendirdik. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi yeni sezonda da lige renk katan, heyecan getiren bir takım olacağız. Tüm basketbol severleri yarın Atatürk Spor Salonu’nda başlayacak olan turnuva maçlarına bekliyoruz” dedi.

İşte maç proğramı

12 Eylül Çarşamba 15:30 Bornova Bld-Bursaspor, 18:00 Manisa BBSK-Selçuklu, 13 Eylül Perşembe 15:30 Bursaspor-Selçuklu, 8:00 Bornova Bld- Manisa BBSK, 14 Eylül Cuma 14:30 Selçuklu-Bornova Bld, 17:00 Manisa BBSK-Bursaspor. (Maçlar Atatürk Spor Salonu’nda Oynanacak)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here