PAYLAŞ

Ara transfer döneminde Beşiktaş’ın da gündemine gelen fakat daha sonra yalanlanan Hakan Çalhanoğlu ile ilgili İtalyan basınından bomba bir transfer iddiası geldi. Milan yönetiminin Hakan için bir Bundesliga takımıyla anlaşma sağladığı kaydedildi

Hakan Çalhanoğlu’nun ismi ara transfer döneminde Beşiktaş’ın da gündemine gelmiş fakat bu iddialar daha sonra hem Hakan hem de Fikret Orman tarafından yalanlanmıştı.

Bir süredir Milan’dan ayrılacağı öne sürülen 24 yaşındaki milli futbolcu, hakkında çıkan transfer dedikoduları hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

“Ben Milan’dayım. Milan takımının futbolcusuyum. Burada mutluyum. Şu an için böyle bir şey söz konusu değil. Gattuso ile iyi anlaşıyorum. Arada sırada sinirleniyor. Onun zaten huyu öyle.”

 Bir gün Galatasaray’da forma giyme arzusunu da saklamayan sol kanat oyuncusuyla ilgili İtalyan basınından bomba bir transfer iddiası daha geldi.

Calciomercato adlı haber portalının geçtiği özel haberde Milan’ın daha önce 15 milyon euroluk teklifini reddettiği RB Leipzig’le bu defa anlaşmaya vardığı yazıldı.

Haberde Leipzig’in Milano ekibine 20 milyon civarında bir teklif sunduğu belirtilirken Hakan’ın da Bundesliga ekibine gitmek istediği kaydedildi.

Teklifin ardından Çalhanoğlu’nun önümüzdeki birkaç gün içerisinde teknik direktör Gennaro Gattuso ile görüşerek Leipzig’e gitme isteğini ileteceği öne sürüldü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here