PAYLAŞ
dav

Manisa Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) antrenör, futbolcu ve kulüp yöneticilerinin katılımı ile 12 Kasım’da Maski Toplantı Salonu’nda seminer düzenlenecek.

Manisa Tüfad tarafından düzenlenen seminerde Yunus Yıldırım “Futbol Oyun Kuralları”, Erdem Karagöz ise , “Futbolda İletişim” adlı eğitimi verecek.

Manisa Maski Toplantı Salonu’nda yapılacak eğitimde antrenör, futbolcu ve kulüp yöneticilere FİFA kokartlı eski hakemlerimizden Yunus Yıldırım

Futbol Oyun Kuralları ”Erdem Karagöz ise “İlk Etkileşim, Soyunma Odası iletişimi, Maçta oyuncularla iletişim, Algı Yönetimi, Oyuncuları okumak, İkna Teknikleri “konuları hakkında eğitim verecek.

Manisa Tüfad Başkanı Özer Şenoğlu “ Yönetim kurulumuz ile çalışmalarımız aralıksız sürüyor.12 Kasım’da antrenör, sporcu ve yöneticilerimiz ve spor camiasının katılımı ile konusunda uzman iki değerli hocamız tarafından Manisa Maski Toplantı Salonu’nda saat 15.00 -18.00 ‘de seminer verilecek. Bu seminer tüm Manisa Tüfad ailesi ve spor camiası katılımını bekliyoruz. ”dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here