PAYLAŞ

Deplasmanda karşılaştığı Artvin Belediyespor’u son saniyede attığı basketle 62 -60 mağlup etmeyi başaran Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Çarşamba günü Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan Boluspor maçının hazırlıkları bir günlük iznin ardından bugün baş antrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde yapılan antrenmanla devam etti.

Adım adım Türkiye Basketbol Ligi hedefine doğru koşan Manisa Büyükşehir Belediyespor Erkek Basketbol takımında Çarşamba günü Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan Boluspor maçının hazırlıkları bugün baş antrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde yapılan antrenman ile sürdü. Tam kadro olan yeşil beyazlı dev adamlarda hedef Boluspor maçını kazanıp şampiyonluk yolunda aldığı başarılı sonuçlara bir yenisini daha eklemek.

ÇABUKLUK, KUVVET, TEKNİK VE TAKTİK ÇALIŞTILAR

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un bugün Atatürk Spor Salonu’nda yapılan antrenmanı çabukluk ve kuvvet çalışmasıyla başladı. Yeşil beyazlı dev adamlar çabukluk ve kuvvet çalışmasının ardından ise teknik ve taktik çalışması yaptılar. Yarın yapacağı antrenmanın ardından hazırlıklarını tamamlayacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da eksik oyuncu bulunmuyor.

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR ZİRVEDE, BOLUSPOR İSE DÖRDÜNCÜ SIRADA

Çarşamba günü saat 17.00’de başlayacak olan zorlu maç öncesinde Manisa Büyükşehir Belediyespor 15 puanla zirvede bulunurken, Boluspor ise 12 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor final grubunda oynadığı 8 maçta potalara 601 sayı bırakırken kendi potasında ise 561 sayı gördü. Rakip takım Boluspor ise final grubunda oynadığı 8 maçta rakip potalara 568 sayı bıraktı, kendi potasında ise 578 sayı gördü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here