PAYLAŞ

Donatımspor’un duayen başkanı ve amatörün büyük destekçilerden Emin Kaçar Donatımspor’a forma yaptıran Kaan Yıldız ve Rast Plastik yetkililerine teşekkür etti.

Emin Kaçar, teknik sorumlu Metin Taşkın ile Donatımsporlu futbolcular, takıma forma yaptıran Kaan Yıldız ve Rast Plastik yetkilileri Erhan Yıldız, Ramazan Yıldız, Gökhan Mersinli ile kahvaltıda buluştu. Amatör sporun duayen emektarı ve destekçisi Donatımspor’un fahri başkanı Emin Kaçar ”Sizlere teşekkür ederim. İnşallah amatöre destek yapanların sayısı artar. Bizler amatöre hizmet etmeye ve gençleri kötü alışkanlıklardan korumaya çalışıyoruz. Bizimle çalışan ve spor yapan gençlerimiz de hem spor yapıyorlar, hem de iyi birer birey olarak yetişiyor. Yaşadığım sürece de desteğe devam edeceğim. ”dedi.

Kaan Yıldız ve Rast Plastik yetkilileri Erhan Yıldız, Ramazan Yıldız, Gökhan Mersinli de ”Amatöre destek olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Bundan sonra Donatımspor’a ve amatör takımlara, gençlerimize elimizden geldiğince destek olmaya gayret edeceğiz. Donatımspor2a da şampiyonluk yolunda başarılar dileriz” Dediler. (Muharrem Kazer)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here