PAYLAŞ

45skor ÖZEL / Ligde en yakın takipçilerinden olan Gümüşhane ile berabere kalıp Eyüpspor’u mağlup eden Manisaspor, son iki haftada kendisi gibi ligde kalma mücadelesi veren Ankara Demirspor ve İnegölspor’a mağlup olarak hem ligde kalma şansını zora soktu hem de rakiplerine can suyu oldu

TFF 2. Lig Beyaz Grup’da ligde kalma mücadelesi veren ve 2 hafta önce Eyüpspor galibiyetiyle moral bulan ve okyanusu geçen Manisaspor, adeta derede boğuldu. Ligde yeni teknik direktörü Kazım Akgün yönetiminde Gümüşhanespor ile berabere kalıp Eyüpspor’a karşı aldığı zaferlerle ligde kalma ümitlerini yeşerten Tarzanlar, son sıradaki takımlara diş geçiremedi. Ligde kalma mücadelesi veren ve kendi rakipleri olan Gümüşhane ve Eyüpspor’a kök söktüren Manisa ekibi, kendisi gibi zor durumda olan diğer rakiplerine yenilerek can verdi. Siyah-beyazlılar, Eyüpspor karşısında kazandığı zaferin morali ile çıktığı 1 puanla 2 basamak üstünde yer alan Ankara Demirspor’a yenilerek şaşırttı. 11. Haftada ise 6 puanla 3 basamak üstünde yer alan İnegölspor’u evinde konuk etti. Kendisi gibi ligde sıkıntılı günler geçiren İnegölspor’a mağlup olan Manisaspor, Ankara Demirspor’un ardından İnegölspor’a da can suyu oldu.

ZAFER YARAMADI

Manisaspor, son hafta evinde kazandığı Eyüpspor zaferinin güveniyle İnegölspor’u konuk etti. Düşenin dostu Manisaspor, 10 haftada 1 galibiyet alan ve en yakın takipçilerinden olan İnegölspor’a kaybetti. Bu sonuçla Manisaspor -5 olan puanını -2’ye veya -4 indirme şansını kullanamazken, rakibi ise düşme hattından uzaklaşarak puanını 10’a yükseltti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here