PAYLAŞ

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un bu akşam yaptığı antrenman kıran kırana geçti. Sabah yaptığı antrenmanda sürat ve çabukluk çalışan yeşil beyazlılar akşam taktik ağırlıklı antrenman yaptı. Kulüp başkanı Mevlüt Aktan akşam yapılan antrenmanı dikkatle takip ederken, taktik çalışmasında oyunu sık sık durduran Teknik Direktör Levent Devrim, futbolcularına sahada yapmaları gerekenleri uygulamalı olarak gösterdi

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları dün yaptığı antrenmanla sürdü. Kulüp başkanı Mevlüt Aktan’da bu akşam yapılan taktik ağırlıklı antrenmanı dikkatle takip etti. Yeşil beyazlı temsilcimizin akşam yapılan antrenmanı toplu ve topsuz ısınma çalışmasıyla başladı. Antrenmanın daha sonraki bölümünde ise 5’e 2 pas çalışması yapıldı.  5’e 5 jokerli oyunun ardından çift kalede taktik çalışması gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen antrenman stretching ile sona erdi. Oyuncuların hırslı ve istekli olması dikkatlerden kaçmazken, teknik direktör Levent Devrim ise oyuncularını sık sık uyardı.

LEVENT DEVRİM UYGULAMALI GÖSTERDİ

Teknik Direktör Levent Devrim, 5’e 5 jokerli oyun ve taktik ağırlıklı antrenmanda oyunu sık sık durdurması dikkatlerden kaçmadı. Devrim, futbolcularına yapmaları gerekenleri uygulamalı olarak anlatması dikkatlerden kaçmadı. Kaynak (Güne Bakış Gazetesi/ERHAN KASIRGA)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here