PAYLAŞ

Manisaspor’da beklenen oldu. Siyah- beyazlıların Makukula’ya olan borcundan dolayı 6 puanı silinme tehlikesi ile karşı karşıyaydı. Beklenen oldu. FIFA Manisaspor’a tebligat yapmış bir hafta sonrada TFF internet sitesinde yaptığı açıklama işe siyah-beyazlıların 6 puanını sildi. Siyah-Beyazlıların puanı 1’e düştü.

ÖNCE 3 PUAN SONRA 6 PUAN

Manisaspor’da başkanlık yaptığı süre boyunca siyah-beyazlı kulübe bütün olumsuzları yaşatan Abdullah Mergen ve yönetici arkadaşları, olumsuzlukları yaşatmaya kaldıkları yerden devam ediyor. Sezon başı ulusal lisans alamadığı için 3 puanı silinen ve transfer yasağı alan Abdullah Mergen başkanlığındaki Grandmedical Manisaspor, şimdi de 6 puanı silinmiş oldu. Siyah Beyazlılar, Abdullah Mergen yönetiminde saha kazanıp masa başında kaybetmeye devam etti.

TFF RESMİ SİTESİNDEN YAYINLADI

Geçen hafta FIFA Manisaspor’a tebligat yapmış bir hafta sonrada TFF internet sitesinde yaptığı açıklama işe siyah-beyazlıların 6 puanını sildi. Bu kararı uygulamaya sokan TFF, puan silme cezası sonrası 7 puanı bulunan siyah-beyazlılar 1 puanla ligin dibine demir attı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here