PAYLAŞ

TFF Amatör İşler Kurulu kararı ile geçtiğimiz hafta sonu yurt genelinde oynanmayan ve 1 hafta sonraya kaydırılan amatör karşılaşmalar Manisa’da kaldığı yerden devam edecek.

Manisa 1.Amatör Küme B Grubu’nda mücadele eden ve play-off mücadelesi veren Emirspor, Cumartesi günü(yarın) kendi sahasında saat 14.00’da Selendi Belediyespor’u konuk ederken, lider Killikspor ise kendi sahasında saat 12:30’da Tepeköy’ü konuk edecek. Grupta Salihli derbisinde ise Salihligücü ve Keli Zaferspor Ali İhsan Karayiğit Stadı’nda saat 15:00’da, Salihlispor ve Kapancıspor ise Ali İhsan Karayiğit Stadı’nda saat 12.30’da başlayacak olan karşılaşma kozlarını paylaşırken, grupta ayrıca Yeşilyurt-Demirci Belediyespor maçı oynanacak.

2.perde başlıyor

Öte yandan Manisa Süper Amatör Küme’de 2.devre heyecanı bugün ve yarın oynanacak olan malçlarla başlayacak. Süper Amatör A Grubu’nda Salihli’yi temsil eden ve küme de kalma mücadelesi veren Poyrazdamlarıspor deplasmanda Kulaspor’un konuğu olurken, Kocaçeşmespor ise deplasmanda Sarıgöl Belediyespor’un konuğu olacak. Pazar günü oynanacak olan her 2 karşılaşmanın başlama saati ise 14:00

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here