PAYLAŞ

Akhisarspor taraftar grupları ortak bir açıklama yaparak, kulübün Süper Lig’den düştükten sonra toparlanamayan Manisaspor’un durumuna düşmemesini istedi

Spor Toto Süper Lig’den düşen Akhisarspor’da takım dağılıyor. Yeşil-siyahlılarda Abdoul Sissoko, Mustafa Yumlu, Serginho, Kadir Keles, Fatih Öztürk, Jeremy Bokila ve Bilal Kısa gibi önemli oyuncuların sözleşmesi sona eriyor. Ayrıca Elvis Manu, Güray Vural, Edin Cocalic, Helder Barbosa, Arien Regattin de ayrılmak istediklerini yönetime iletti. Sokol Cikalleshi ve Josue’nin durumları ise belirsiz.

BAŞKAN DESTEK İSTEDİ

Caner Osmanpaşa’dan sonra Kadir Keleş taraftarlara veda etti. Galatasaray’a imza atacağı söylenen Fatih Öztürk Antalyaspor ile anlaşırken, Başkan Hüseyin Eryüksel mevcut belediye başkanı Besim Dutbulu ile görüşüp destek istedi. Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Akhisar Şubesi ise, 1970 Akigolar Derneği, Yeşil-Siyah Taraftarlar Derneği, Akhisar Spor Adamları Derneği’nin ortaklaşa bir basın açıklaması yaparak, ‘Akhisarspor, Manisaspor’un durumuna düşmemeli’ mesajı verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here