PAYLAŞ

Akhisar Belediyesi’nin açtığı ‘Yaz Spor Okulları’nda futbol ve basketbol branşlarına öğrenciler büyük ilgi gösterdi, belediye başkanı Dutlulu, “Geleceğimiz garanti” dedi

AKHİSAR Belediyesi tarafından çocukların sağlıklı birey olarak büyümeleri, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için her yıl düzenlenen ‘Yaz Spor Okulları’ yoğun ilgiyle başladı. Futbol, basketbol, güreş ve tekvando branşlarında verilen yaz spor okullarına öğrenciler hücum etti. İlk olarak futbol ve basketbol okullarını ziyaret eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve daha sağlıklı bir birey olarak yetişmeleri için Yaz Spor Okulları’nın önemli bir proje olduğunu belirterek, çocukların ve gençlerin sportif anlamda ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkararak, geleceğin şampiyonlarını yetiştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

‘ŞAMPİYONLAR YETİŞECEK’

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, şöyle konuştu: “Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yanı sıra spor faaliyetlerinde de bulunması, sağlıklı bir gelecek için oldukça önemli. Akhisar’ımız yetenekli sporcular bakımından oldukça zengin bir şehir. Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonlarımız var. Yaz Spor Okulları’nda, uzman eğitmenler eşliğinde, gençlerimizin yeteneklerini keşfederek geleceğin şampiyonlarını yetiştirme imkanımız var.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here